Home - Fundacja NaszeZoo.pl

Ul Kopanina 5456, 60-105 Poznań. Ratujemy i leczymy bezdomne zwierzęta, wspieramy schroniska i organizacje, edukujemy i kształtujemy ludzi. Nasze ogólnopolskie akcje pomagają najbardziej potrzebującym zwierzętom bezdomnym psom, kotom, królikom. Udzielamy pomocy zwierzętom, które są niewłaściwie traktowane i interweniujemy w przypadku znęcania się nad nimi. Fundacja działa wyłącznie dzięki zaangażowaniu grupy odpowiedzialnych wolontariuszy. Zostań jednym z nas! Nie staniesz się ubogi pomagając innym.

OVERVIEW

This site fundacjanaszezoo.pl currently has an average traffic ranking of zero (the smaller the more users). We have probed twenty pages within the domain fundacjanaszezoo.pl and found fifty-seven websites linking to fundacjanaszezoo.pl. There are two social communication sites belong to fundacjanaszezoo.pl.

FUNDACJANASZEZOO.PL RANKINGS

This site fundacjanaszezoo.pl has seen varying quantities of traffic all over the year.
Traffic for fundacjanaszezoo.pl

Traffic ranking (by month) for fundacjanaszezoo.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacjanaszezoo.pl

dlaSchroniska.pl - zmień życie zwierzaka

Atos trafił do schroniska w Koninie 11 stycznia 2014 roku. Kacper jest dziewięcioletnim całym czarnym kocurem. Lubi kontakt z czł . Elma to duża, bardzo ładna sunia, mieszaniec z huskym. Schronisko w Przyborówku pod Poznaniem. Wyciągniety z patologii, bez chęci do życia. Dziś biega i bawi się jak . Schronisko w Gaju pod Poznaniem. Słodka kotka, która najlepiej się czuje na kolanach człowieka, .

Z kotem na kolanach

W sercu mym szumi las, pod skórą strumień szemrze, a w duszy wiatr kołysze grzywy traw. A gdy nadchodzi noc, sny złotą igłą mkną przez materię barwną snując opowieść. Jak uratować 100 kotów - wysterylizuj jednego. Czwartek, 13 sierpnia 2015. Kocie opowieści - Dlaczego kocham koty? To pytanie jest chyba bez sensu. A może nie? A potem nastąpił przełom. Nie wiem jak to się stało, że tak mnie zauroczyły, a może to nie zauroczenie tylko odnaleziona w ciemności droga.

Kot maine coon

Nawiązując do mojego ostatniego wpisu pomyślałam, że zgłębię się bardziej w temat wyboru kotów rasowych bądź dachowców. Do wyboru mam całkiem sporo ras, tutaj jest lista TIC. To największy spis kocich uznanych ras akurat przez tą organizacje. W Polsce mamy też WCF i FiFe, jednak FiFe ma zdecydowanie mniejszą listę. Tutaj od razu mamy też zdjęcia i opis każdego przedstawiciela. Pytanie tylko czy my chcemy psa czy kota? .

Psy Mają Głos

Skrajnie celny kryzys, czyli. Skrajności, lęk separacyjny i cele na ten rok w naszym wykonaniu. kryzys! No i się dowiecie. Z czym Wam się kojarzy kryzys? Mi z biedą, niewystarczającą ilością, brakiem. Właśnie teraz czas opowiedzieć o tym braku. Po przyjeździe na miejsce coś tam zjadłam i poszłam spać, ale kolejnego tuż. Po obudzeniu czułam się jakoś. dziwnie! Jak już chyba każdy wie-.

WHAT DOES FUNDACJANASZEZOO.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjanaszezoo.pl Mobile Screenshot of fundacjanaszezoo.pl Tablet Screenshot of fundacjanaszezoo.pl

FUNDACJANASZEZOO.PL HOST

We discovered that a single page on fundacjanaszezoo.pl took two thousand two hundred and nineteen milliseconds to download. We could not discover a SSL certificate, so therefore I consider fundacjanaszezoo.pl not secure.
185.23.21.180

WEBSITE IMAGE

I detected that this website is using the nginx server.

Home - Fundacja NaszeZoo.pl

DESCRIPTION

CONTENT

This site fundacjanaszezoo.pl has the following on the homepage, "Ul Kopanina 5456, 60-105 Poznań." We noticed that the website also said " Ratujemy i leczymy bezdomne zwierzęta, wspieramy schroniska i organizacje, edukujemy i kształtujemy ludzi." It also stated " Nasze ogólnopolskie akcje pomagają najbardziej potrzebującym zwierzętom bezdomnym psom, kotom, królikom. Udzielamy pomocy zwierzętom, które są niewłaściwie traktowane i interweniujemy w przypadku znęcania się nad nimi. Fundacja działa wyłącznie dzięki zaangażowaniu grupy odpowiedzialnych wolontariuszy. Zostań jednym z nas! Nie staniesz się ubogi pomagając innym."

VIEW MORE DOMAINS

gorbson Kuba - DeviantArt

Forgot Password or Username? Deviant for 5 Years. This is the place where you can personalize your profile! Feel fre.

Stylizacja paznokci -

Folia transferowa i Black Diamond Semilac. Akrylowy french - migdałki i hybryda. Folia transferowa i Black Diamond Semilac. Akrylowy french - migdałki i hybryda. Paznokcie przedłużone metodą akrylową na formie.

Wedding - A Day to Remember Find tips here

Meaning of each Month for the Soon-to-be-Bride. Every girl wants to meet her prince charming and be his QUEEN. All want to have a FOREVER, a person who will a best friend and partner for the rest of their lives. Are you ready to get married? June 4, 2015. Do you hear bells ringing? .

ElFincho Alex Finch - DeviantArt

Forgot Password or Username? Deviant for 6 Years. This is the place where you can personalize your profile! My main in.